Doradztwo podatkowe

Profesjonalne doradztwo finansowe

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość uzyskania profesjonalnego doradztwa dotyczącego inwestycji finansowych, kredytów oraz rozliczeń podatkowych. Ponieważ współpracujemy z najlepszymi fachowcami w swojej branży, możemy zapewnić naszym klientom usługi zrealizowane rzetelnie, terminowo i w pełni profesjonalnie. Pozwala to również na bardziej indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu klient nie jest jedynie petentem, ale równą stroną w opracowywaniu strategii finansowej, planowaniu pożyczki lub kredytu czy w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych.

Nasze usługi to m.in.:

  • doradca kredytowy – osoba niezależna od banków, udzielająca porad i informacji dotyczących zdolności kredytowej, programów rządowych (np. MDM) i ofert banków działających w Polsce. Dzięki doskonałemu przygotowaniu i rozległej znajomości rynku doradca kredytowy jest w stanie w realny sposób wesprzeć swoich klientów w procesie wyboru banku, dostosowania oferty, składania wniosku i kontaktów z placówką bankową;
  • doradca finansowy – twój osobisty doradca, z którego pomocą lepiej poznasz swoje możliwości na rynku inwestycyjnym. Objaśni ci zawiłości poszczególnych instrumentów finansowych i wskaże najlepsze drogi do ulokowania pieniędzy tak, by przyniosły ci zyski.
  • doradca podatkowy – wspiera w procesie przygotowywania rozliczeń z fiskusem, pracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości procedur i wymogów stawianych przez instytucje w Polsce pomoże ci zebrać dokumenty, przygotuje rozliczenia i zadba o to, by zostały dostarczone na czas.

Nasi doradcy pracują z klientami umożliwiając im większa kontrolę nad własnym portfelem i poznanie ich możliwości finansowych.